Diet & Training by Ann

Odkryj razem ze mną, że zdrowy tryb życia to najlepsza droga do szczęścia - odpowiednia dieta, trening i codzienna dawka motywacji to niezbędne elementy tej ścieżki.

- Anna Lewandowska

Tego jeszcze nie było!

Diet & Training by Ann to pierwsza w Polsce aplikacja, której działanie w zakresie zmiany stylu życia jest tak kompleksowe.

Zdrowy i szczęśliwy styl życia kształtowany jest dzięki odpowiedniej diecie (aż 4 warianty, w tym dieta wegetariańska), treningowi, metodom relaksacyjnym i codziennej dawce najlepszej motywacji – teraz dostęp do wszystkich tych elementów masz w jednym miejscu.

Diet & Training by Ann to codzienne wsparcie Anny Lewandowskiej oraz jej teamu w postaci Twojego trenera personalnego i osobistego motywatora, a także pełna opieka zespołu dietetyków Diet by Ann.

trainings1

PONAD 4050 DNI
TRENINGOWYCH

trainings4

DOSTĘP OFFLINE
DO TRENINGÓW

trainings3

70 PROGRAMÓW
TRENINGOWYCH

trainings2

ODPOWIEDNIA
MOTYWACJA I DIETA

Zdrowy styl życia jeszcze nigdy nie był tak prosty i wygodny

Możesz kupić dziesiątki płyt DVD z nagraniami… lub pobrać aplikację na iOS lub Android i już od pierwszego dnia użytkowania cieszyć się planami treningowymi na ponad 4050 dni – a to wszystko w Twoim telefonie.

Żeby ćwiczyć z Diet & Training by Ann nie potrzebujesz ciągłego dostępu do Internetu – wystarczy, że raz pobierzesz wybrany trening na swój telefon i korzystać z niego możesz już zawsze i wszędzie – w parku, na siłowni, na wakacjach – offline, czyli bez obciążania pakietu transferu danych.

Bo liczy się indywidualne podejście

Dieta i treningi dostępne w aplikacji, są indywidualnie rozpisane na każdy dzień miesiąca. Ponieważ każdy z nas jest inny - zarówno rodzaj diety jak i poziom zaawansowania i intensywności treningu dobierane są indywidualnie - i wzajemnie się uzupełniają.

Podejmij wyzwanie!

Ściągnij aplikację na swój telefon – jest ona dostępna zarówno dla użytkowników iOS jak i Androida – a już na start otrzymasz 70 planów treningowych – każdy z nich ma opcje wyboru intensywności, która związana jest z długością i trudnością kolejnych ćwiczeń. To jednak nie wszystko!

W aplikacji Diet & Training by Ann znajdziesz 4 warianty diety (w tym wege) – w każdej z nich możliwość wymiany składników w posiłkach lub całych posiłków, a także opcję kopiowania dnia na kolejny, dzięki czemu zyskasz możliwość ugotowania obiadu raz na 2 dni. Oprócz tego czeka 5 trenerów - Anna Lewandowska, Joanna Jędrzejczyk, Mariola Bojarska-Ferenc, Ewelina Godlewska, Jakub Głąb oraz plany treningowe o różnych stopniach trudności i intensywności, które dopasują się do każdego i praktycznie w każdym wieku – funkcjonalne, dla osób dojrzałych (jedyna aplikacja na świecie z treningami 50+), dla par, dla ciężarnych (1, 2, 3 trymestr), po porodzie (od 12-go tygodnia po porodzie), dla mężczyzn, do wykonania w domu i poza nim, ze sprzętem i bez. Dodatkowo specjalne programy z yogą i ćwiczeniami barre (połączenie baletu z fitnessem) oraz funkcja Balans - wyjątkowe miejsce wypełnione nagraniami prosto ze świata przyrody oraz autorską, relaksacyjną muzyką.

Diet & Training by Ann to wszystkie elementy składowe Twojej drogi do szczęścia, zebrane w jednym miejscu i dostępne dla Ciebie zawsze i wszędzie – bo w Twoim telefonie! Zdrowy styl życia jeszcze nigdy nie był tak prosty i wygodny.

App StoreGoogle Play

Nowość!

Trenuj z Apple Watch

Dzięki wersji Diet & Training by Ann dostępnej na zegarki Apple Watch sprawdzaj na bieżąco informacje podczas treningu - aktualny puls i liczbę spalonych kalorii - wszystko na Twoim nadgarstku.

Śledzenie treningów jest dzięki temu jeszcze prostsze!NIE CZEKAJ NA CUD

zacznij teraz

Wybierz pakiet dla siebie

Dieta + trening

Dostęp do planu diety i treningów.

Dieta

Dostęp tylko do planu diety.

Trening

Dostęp tylko do treningów.