Niech rok

będzie Twoim rokiem!

TRENINGI

ULUBIONE
Treningi z Anną

Wzmocnij oraz wyszczuplij całe ciało, nabierz energii i pewności siebie.

Dopasuj poziom treningu (Easy, Medium lub Hard) do swoich możliwości i przekonaj się, że Twój cel jest w zasięgu ręki. Masz tylko kilkanaście minut dziennie? To wystarczy, kiedy ćwiczysz pod okiem profesjonalisty! Do ćwiczeń Ania zaprasza osoby na wszystkich poziomach zaawansowania, młode mamy, a także tych, którzy w szczególny sposób chcą zadbać o swój kręgosłup oraz kolana.

NOWOŚĆ
Yoga z Eweliną

Złap lepszy kontakt ze swoim ciałem i znajdź wewnętrzny spokój.

Uczestnicz w specjalnie dobranych sesjach yogi zawierających asany wyszczuplające oraz rzeźbiące okolice brzucha. Poznaj pozycje relaksujące ciało i umysł, uczące cierpliwości oraz koncentracji. Pomoże Ci w tym Ewelina - certyfikowana nauczycielka Yogi z wieloletnim doświadczeniem.

KUBA
Treningi dla mężczyzn

Poczuj ogromną satysfakcję, jaką daje praca nad swoim ciałem.

Dołącz do Kuby na treningu z serii Best Body For Man (dostępne w wariantach Easy, Medium i Hard). Spal zbędną tkankę tłuszczową, wzmocnij ciało oraz kondycję, a także wyrób mięśnie, o jakich zawsze marzyłeś. Przekonaj się, że nie potrzebujesz siłowni, żeby mieć wyrzeźbiony brzuch, silne ramiona czy plecy.

Trenerzy

Ania Lewandowska

Ania Lewandowska

Treningi wyszczuplające, siłowe, wytrzymałościowe dla kobiet oraz treningi dla par.

Dieta

Ta sama aplikacja = 4 różne diety

Każdy z nas jest inny. Mamy odmienne upodobania, przyzwy­czajenia i nietolerancje pokarmowe. Dlatego w aplikacji znajdziesz propozycje aż czterech różnych diet. Wybierz tę, która pasuje do Ciebie najlepiej! Proste przepisy pozwolą Ci na wyjątkowo szybkie przygotowanie zdrowych posiłków, dzięki czemu zaoszczędzisz czas, pieniądze i energię.

Wymiana posiłków i składników

Na co masz dzisiaj ochotę? Dla Twojej wygody systematycznie powiększamy bazę przepisów i zamienników. Możesz jeść to, co naprawdę lubisz i z dnia na dzień obserwować coraz lepsze efekty!

W aplikacji znajdziesz różnorodne przepisy: tradycyjne, bez glutenu, bez laktozy, wegetariańskie i wegańskie.

nowość
Optymalne nawodnienie

Optymalne nawodnienie jest jednym z kluczowych elementów odpowiadających za sprawną pracę Twojego ciała i umysłu!

Teraz korzystając z najnowszej funkcji Twoje nawodnienie już zawsze będziesz mieć pewność, że dostarczasz swojemu organizmowi wystarczającą ilość wody.

Aplikacja

Funkcje uwielbiane
przez 2 200 000 użytkowników

4 zbilansowane diety

Każdy z nas jest inny. Mamy odmienne upodobania żywieniowe, przyzwy­czajenia i każdy z nas toleruje inne grupy produ­któw. Dlatego mam dla Ciebie propozycje nie jednej, a czterech diet.

Funkcjonalne treningi z Anią

Pełne mocy i energii, wzmacniają i wyszczuplają, rzeźbią mięśnie całego ciała. Chcesz obudzić w sobie duszę prawdziwego wojownika? Przełącz się na Karate Cardio Military, ulubiony program Ani.

Treningi dla mężczyzn

Spalają tkankę tłuszczową, wzmacniają ciało oraz kondycję i skutecznie rzeźbią mięśnie. Treningi Kuby dedykowane są panom na wszystkich poziomach zaawansowania.

Treningi dla par

Ćwiczenia w parach nastawione są na wzmocnienie całego ciała, ale także wyrzeźbienie nóg i brzucha. Wspólny trening to dobry sposób na spędzenie czasu razem i dawka wzajemnej motywacji.

4 zbilansowane diety

Każdy z nas jest inny. Mamy odmienne upodobania żywieniowe, przyzwy­czajenia i każdy z nas toleruje inne grupy produ­któw. Dlatego mam dla Ciebie propozycje nie jednej, a czterech diet.

Wymiana posiłków i produktów

Ponad 1600 dni treningowych

Opieka dietetyków online

Jadłospisy okolicznościowe

Pomiary i śledzenie postępów

Rady, wskazówki, motywacja

Możliwości ćwiczenia ze sprzętem lub bez

Interaktywna lista zakupów

będzie Twoim rokiem!

Wybierz pakiet dla siebie

Dieta + trening

Dostęp do planu diety i treningów.

Dieta

Dostęp tylko do planu diety.

Trening

Dostęp tylko do treningów.