TO BĘDZIE
TWÓJ ROK!

Treningi na Twoich zasadach z najlepszymi trenerami personalnymi i dieta zawsze przy Tobie. W Twoim telefonie!

NOWOŚCI

NOWY TRENER
Mariola Bojarska-Ferenc

Od stycznia 2021 w Diet & Training by Ann będziesz mogła ćwiczyć również z Mariolą Bojarską-Ferenc. 8 różnych planów treningowych wraz z ćwiczeniami barre (połączenie baletu, jogi i pilatesu) to coś, co stworzyliśmy specjalnie z myślą o naszych dojrzałych użytkownikach! Mariola udowodni, że nawet jeśli masz powyżej 55 czy 60 lat, możesz bezpiecznie ćwiczyć w domu!

NOWA FUNKCJA
Mój Profil

Najważniejsze elementy związane z Twoją przemianą zebrane w jednym miejscu

Treningowe osiągnięcia, wykres zmiany masy ciała, treningowy kalendarz, a także propozycje aktywności na dni, kiedy dajesz swojemu organizmowi czas na odpoczynek i regenerację. Wszystko po to, żebyś zaraz po uruchomieniu aplikacji wiedziała, ile drogi już za Tobą… i że cel jest coraz bliżej!

nowość
62 plany treningowe

Dopasuj poziom trudności do swoich możliwości i znajdź swoje ulubione plany treningowe

Dla początkujących i zaawansowanych. Dla kobiet, mężczyzn oraz par. Treningi wzmacniające, na super szybkie spalanie, cardio i tabata. Coś specjalnie dla młodych mam i na każdy trymestr ciąży. Opcje ćwiczeń ze sprzętem lub bez niego. Yoga i treningi łączące fitness ze sztukami walki.

Na pewno znajdziesz tu coś właśnie dla siebie!

hit
Ćwiczenia oddechowe

Opanuj sztukę świadomego oddechu i przekonaj się, ile dzięki temu zyskasz

Oddech to jedno z najlepszych narzędzi do walki ze stresem: pomaga się uspokoić, skupić na chwili bieżącej lub opanować emocje. Właśnie dlatego oddech warto ćwiczyć i pracować nad tym, żeby był jak najbardziej świadomy.
W aplikacji znajdziesz 3 zestawy ćwiczeń, które Ci w tym pomogą: Skupienie, Spokój i Harmonia.

Skupienie

Spokój

Harmionia

ULUBIONA FUNKCJA
Balans

Zdystansuj się od codziennych spraw i znajdź wewnętrzny spokój.

Balans to wyjątkowe miejsce w aplikacji Diet & Training by Ann wypełnione nagraniami prosto ze świata przyrody oraz autorską, relaksacyjną muzyką. Dzięki nim w dowolnym momencie możesz poczuć się tak, jakbyś właśnie spacerowała po lesie, siedziała przy ognisku lub była nad brzegiem morza. Przygotowaliśmy dla Ciebie aż 13 wyjątkowych ścieżek!

DODALIŚMY
820 nowych posiłków

Jedz tylko to, na co naprawdę masz ochotę. Wybór zawsze należy do Ciebie.

Poznaj nowe, oryginalne smaku i przekonaj się jak smakują tradycyjne potrawy w nieco innych, zdrowszych wersjach. Przekonaj się, że zdrowe odżywianie to niekończąca się, pyszna przygoda. Tylko w tym roku dodaliśmy do aplikacji aż 820 nowych przepisów.

TRENERZY

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Wielokrotna medalistka mistrzostw świata, Europy i Polski w karate tradycyjnym. Była reprezentantka Polski w karate. Dyplomowana trenerka fitness i TRX. Z wykształcenia manager sportowy i dietetyk.

Joanna Jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk

Reprezentantka Polski w boksie, kick-boxingu, muay thai oraz mieszanych sztukach walki (MMA). Trzykrotna zawodowa mistrzyni świata. Pierwsza Polka w prestiżowej organizacji Ultimate Fighting Championship.

Mariola Bojarska-Ferenc

Mariola Bojarska-Ferenc

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Była członkini kadry narodowej w gimnastyce artystycznej. Instruktorka fitness z wieloletnim doświadczeniem, członkini najważniejszych światowych organizacji fitness. Swoje treningi kieruje przede wszystkim do osób dojrzałych.

Ewelina Godlewska

Ewelina Godlewska

Dyplomowana nauczycielka yogi z ponad 10-letnim doświadczeniem. Z wykształcenia psycholog i instruktor rekreacji ruchowej o specjalności ćwiczenia psychofizyczne w oparciu o system hatha yogi.

Jakub Głąb

Jakub Głąb

Mistrz Polski w Fitness Sylwetkowym, wielokrotny Mistrz Polski, Europy i Świata w Karate Tradycyjnym. Z zawodu trener personalny dietetyk, instruktor samoobrony i fitness, certyfikowany trener TRX.

Jedyna aplikacja

której potrzebujesz

NIE CZEKAJ NA CUD

zacznij teraz

Wybierz pakiet dla siebie

Dieta + trening

Dostęp do planu diety i treningów.

Dieta

Dostęp tylko do planu diety.

Trening

Dostęp tylko do treningów.